Infineon IAUC24N10S5L300ATMA1 IAUC24N10S5L300ATMA1 Power Mosfet N Channel 100 V 24 A 0.0235 ohm Tdson Surface Mount
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: INFINEON
SKU: 6958908637269
MPN: IAUC24N10S5L300ATMA1
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection