INFINEON DD1600S33HE4BPSA1 Diode Module, 3.3 kV, 1.6 kA, 3.3 V, Dual Isolated, Module, 4 Pins
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
   The product is eligible for Free Shipping
Brand: INFINEON
SKU: 7168419004501
MPN: DD1600S33HE4BPSA1
UPC/HSN: 85381090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection