INFINEON CY15B016Q-SXE Ferroelectric RAM, 16 Kbit, SPI, 16 MHz, 3 V to 3.6 V Supply, SOIC-8 SP005647233, CY15B016Q-SXE
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: INFINEON
SKU: 7167265308757
MPN: CY15B016Q-SXE
UPC/HSN: 85366990
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection