Ideal Power 15DYS851-120416W 15DYS851-120416W AC/DC Supply ITE & Medical 1 Output 49.9 W 12 V 4.16 A New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: IDEAL POWER
SKU: 6959418212437
MPN: 15DYS851-120416W
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection