HUBER+SUHNER PMA SF570S/11PC185/11PC185/36IN PMA SF570S/11PC185/11PC185/36IN RF / Coaxial Cable Assembly 1.85mm Plug to Sucoflex 570S 50 ohm 36 " 914 mm New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
   The product is eligible for Free Shipping
Brand: HUBER+SUHNER
SKU: 6958358364245
MPN: PMA
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection