HUBER+SUHNER PMA SF540S/11SK/11SK/36IN RF / Coaxial Cable Assembly, 2.92mm, SK Plug to SK Plug, SUCOFLEX 540S, 50 ohm, 36 ", 914.4 mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
   The product is eligible for Free Shipping
Brand: HUBER+SUHNER
SKU: 7167724945493
MPN: PMA SF540S/11SK/11SK/36IN
UPC/HSN: 85441990
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection