HIROSE / HRS ZH05-24DS-2H(A). RECEPTACLE, 24POS., 0.5MM SIZE, 2MM PITCH, WIRE-TO-BOARD CONNECTOR WITH SHORT-CIRCUIT/ELECTRIC SHOCK PREVENTION DESIGN 18AM4644
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: HIROSE / HRS
SKU: 7169036648533
MPN: ZH05-24DS-2H(A).
UPC/HSN: 85381090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection