HIROSE / HRS UFL-2LPVHF6-04N1TV-A-100 RF / Coaxial Cable Assembly, 90° U.FL Plug to 90° U.FL Plug, 0.81mm, 50 ohm, 3.9 ", 100 mm, White
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: HIROSE / HRS
SKU: 7167537086549
MPN: UFL-2LPVHF6-04N1TV-A-100
UPC/HSN: 85366990
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection