HIROSE / HRS UFL-2LPA-068Y2T-A-100 RF / Coaxial Cable Assembly, 18GHz, 90° U.FL Plug to 90° U.FL Plug, 1.13mm, 50 ohm, 3.93 ", 100 mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: HIROSE / HRS
SKU: 7168116129877
MPN: UFL-2LPA-068Y2T-A-100
UPC/HSN: 85441990
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection