GCT (GLOBAL CONNECTOR TECHNOLOGY) 05-08-A-0101-A-4-06-4-T FFC / FPC Cable, 8 Core, 0.5 mm, Same Sided Contacts, 4 ", 101 mm, White
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: GCT (GLOBAL CONNECTOR TECHNOLOGY)
SKU: 6994188271701
MPN: 05-08-A-0101-A-4-06-4-T
UPC/HSN: 85441990
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection