EUROQUARTZ 18.432MHZ MQ/30/30/40/12PF Crystal, 18.432 MHz, SMD, 7mm x 5mm, 30 ppm, 12 pF, 30 ppm, MQ
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: EUROQUARTZ
SKU: 7166515970133
MPN: 18.432MHZ MQ/30/30/40/12PF
UPC/HSN: 85416000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection