Epcos B32676G3306K000 B32676G3306K000 General Purpose Film Capacitor Metallized PP Radial Box - 4 Pin 30 µF ± 10% 300 V New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: EPCOS
SKU: 6959303000149
MPN: B32676G3306K000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection