Epcos B32672L1223J000 B32672L1223J000 General Purpose Film Capacitor Metallized PP Radial Box - 2 Pin 22000 pF ± 5% 600 V 1.6 kV
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: EPCOS
SKU: 6958833795157
MPN: B32672L1223J000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection