Epcos B32671L0103J000 B32671L0103J000 General Purpose Film Capacitor Metallized PP Radial Box - 2 Pin 10000 pF ± 5% 500 V 1 kV
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: EPCOS
SKU: 6958707703893
MPN: B32671L0103J000
Customer Reviews
Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
0%
0%
G
Gopalakrishnan B (Thiruvananthapuram, IN)
Review
Very good 💯 product.
Nice, good quality and reasonable price 👍
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection