Epcos B32653A4334J000 B32653A4334J000 General Purpose Film Capacitor Metallized PP Radial Box - 2 Pin 0.33 µF ± 5% 200 V 400
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: EPCOS
SKU: 6959016050773
MPN: B32653A4334J000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection