Epcos B32652A3474J000 B32652A3474J000 General Purpose Film Capacitor Metallized PP Radial Box - 2 Pin 0.47 µF ± 5% 160 V 250
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: EPCOS
SKU: 6958843101269
MPN: B32652A3474J000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection