Epcos B32621A5473J000 B32621A5473J000 General Purpose Film Capacitor Metallized PP Stacked Radial Box - 2 Pin 47000 pF ± 5% 90 V
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: EPCOS
SKU: 6959255519317
MPN: B32621A5473J000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection