Epcos B32620A4103J000 B32620A4103J000 General Purpose Film Capacitor Metallized PP Stacked Radial Box - 2 Pin 10000 pF ± 5% 200 V
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: EPCOS
SKU: 6958853455957
MPN: B32620A4103J000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection