Epcos B32529C3104J000 B32529C3104J000 General Purpose Film Capacitor Metallized PET Stacked Radial Box - 2 Pin 0.1 µF ± 5% 160 V
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: EPCOS
SKU: 6958711898197
MPN: B32529C3104J000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection