Epcos B32522Q1225K000 B32522Q1225K000 General Purpose Film Capacitor Metallized PET Stacked Radial Box - 2 Pin 2.2 µF ± 10% 63 V
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: EPCOS
SKU: 6959255224405
MPN: B32522Q1225K000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection