Epcos B32522N6224J189 B32522N6224J189 General Purpose Film Capacitor Metallized PET Stacked Radial Box - 2 Pin 0.22 µF ± 5% 200 V
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: EPCOS
SKU: 6958765932629
MPN: B32522N6224J189
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection