ECS INC INTERNATIONAL ECS-TXO-32CSMV-400-BN-TR TCXO, 40 MHz, 1 ppm, SMD, 3.2mm x 2.5mm, Clipped Sinewave, 3.465 VDC, ECS-TXO-32CSMV Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ECS INC INTERNATIONAL
SKU: 6994140168277
MPN: ECS-TXO-32CSMV-400-BN-TR
UPC/HSN: 90329000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection