ECS INC International ECS-TXO-2520-33-320-AN-TR ECS-TXO-2520-33-320-AN-TR Tcxo 32 MHz 2.5 ppm SMD 2.5mm x 2mm Hcmos 3.3 V ECS-TXO-2520
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ECS INC INTERNATIONAL
SKU: 6958609039445
MPN: ECS-TXO-2520-33-320-AN-TR
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection