ECS INC INTERNATIONAL ECS-80-18-5PX-CKM-TR Crystal, 8 MHz, SMD, 11.4mm x 4.8mm, 10 ppm, 18 pF, 10 ppm, CSM-7X Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ECS INC INTERNATIONAL
SKU: 7167875219541
MPN: ECS-80-18-5PX-CKM-TR
UPC/HSN: 85389000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection