ECS INC INTERNATIONAL ECS-80-18-4XDN Crystal, 8 MHz, Through Hole, 11.35mm x 4.65mm, 100 ppm, 18 pF, 30 ppm, HC-49USX-DN Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ECS INC INTERNATIONAL
SKU: 7167260328021
MPN: ECS-80-18-4XDN
UPC/HSN: 85381090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection