ECS INC INTERNATIONAL ECS-73-20-5PXDN-TR Crystal, 7.3728 MHz, SMD, 13.2mm x 4.8mm, 100 ppm, 20 pF, 30 ppm, CSM-7XDN Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ECS INC INTERNATIONAL
SKU: 7167259181141
MPN: ECS-73-20-5PXDN-TR
UPC/HSN: 85381090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection