ECS INC International ECS-49-20-5PX-TR Crystal 4.9152 MHz SMD 11.4mm x 4.8mm 50 ppm 20 pF 30 CSM-7X Series New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ECS INC INTERNATIONAL
SKU: 6904843075669
MPN: ECS-49-20-5PX-TR
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection