ECS INC International ECS-400-15-33B-CTN-TR Crystal 40 MHz SMD 3.2mm x 2.5mm 20 ppm 15 pF 10 ECS-33B Series New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ECS INC INTERNATIONAL
SKU: 6904842780757
MPN: ECS-400-15-33B-CTN-TR
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection