ECS INC INTERNATIONAL ECS-327TXO-33-TR TCXO, 32.768 kHz, 5 ppm, SMD, 3.28mm x 2.5mm, CMOS, 3.3 V, ECS-327TXO Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ECS INC INTERNATIONAL
SKU: 7167289426005
MPN: ECS-327TXO-33-TR
UPC/HSN: 85381090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection