ECS INC International ECS-240-18-33QZ-ADS-TR Crystal 24 MHz SMD 3.2mm x 2.5mm 100 ppm 18 pF 25 ECX-33QZ Series New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ECS INC INTERNATIONAL
SKU: 6904840650837
MPN: ECS-240-18-33QZ-ADS-TR
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection