ECS INC International ECS-221-18-23A-EN-TR Crystal 22.1184 MHz SMD 6mm x 3.5mm 50 ppm 18 pF 30 ECX-64A Series New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ECS INC INTERNATIONAL
SKU: 6904840388693
MPN: ECS-221-18-23A-EN-TR
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection