ECS-184-18-5PX-TR Crystal , 18.432 MHz, SMD, 11.4mm x 4.8mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, CSM-7X Series New product from ECS INC INTERNATIONAL with the model number ECS-184-18-5PX-TR