ECS INC International ECS-160-18-23B-JTM-TR ECS-160-18-23B-JTM-TR Crystal 16 MHz SMD 6mm x 3.5mm 20 ppm 18 pF ECX-64 Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ECS INC INTERNATIONAL
SKU: 6958477410389
MPN: ECS-160-18-23B-JTM-TR
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection