ECS INC International ECS-122.8-18-33-JGN-TR Crystal 12.288 MHz SMD 3.2mm x 2.5mm 30 ppm 18 pF 20 ECX-32 Series New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ECS INC INTERNATIONAL
SKU: 6904838946901
MPN: ECS-122.8-18-33-JGN-TR
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection