EBM-PAPST AF120-00143 12V P/2 6.500 DC Axial Fan, 12 V, Square, 120 mm, 38.15 mm, Ball Bearing, 203 CFM AF120-00143 12V P/2 6.500
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: EBM-PAPST
SKU: 6993450827861
MPN: AF120-00143 12V P/2 6.500
UPC/HSN: 84145990
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection