EATON COILTRONICS DR74-151-R Surface Mount Power Inductor, DR Series, 150 µH, 690 mA, 810 mA, Shielded
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: EATON COILTRONICS
SKU: 9688084304
MPN: DR74-151-R
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection