Eaton Bussmann KR-5R5H155-R KR-5R5H155-R Supercapacitor Horizontal 1.5 F 5.5 V Radial Leaded -20% +80% 20 mm 1000 Hours @ 70°C
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: EATON BUSSMANN
SKU: 6958888550485
MPN: KR-5R5H155-R
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection