EATON BUSSMANN ICL151D25MIC NTC Thermistor, In-Rush Current Limiting, 15 ohm, 7.5 A, 25 mm Disc, ICL Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: EATON BUSSMANN
SKU: 6993665425493
MPN: ICL151D25MIC
UPC/HSN: 85381090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection