EATON BUSSMANN ICL121D15MIC NTC Thermistor, In-Rush Current Limiting, 12 ohm, 5 A, 15 mm Disc, ICL Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: EATON BUSSMANN
SKU: 6993664213077
MPN: ICL121D15MIC
UPC/HSN: 85381090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection