Eaton Bussmann BK1-S505H-12-R Fuse Cartridge Time Delay 12 A 500 V 5mm x 20mm 0.2" 0.79" S505H Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: EATON BUSSMANN
SKU: 6904820367445
MPN: BK1-S505H-12-R
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection