Eaton Bussmann BK-S505H-V-20-R Fuse Cartridge Time Delay 20 A 500 V 5mm x 20mm 0.2" 0.79" S505H Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: EATON BUSSMANN
SKU: 6904821973077
MPN: BK-S505H-V-20-R
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection