Diodes INC. ZXMS6005SGTA ZXMS6005SGTA Power Mosfet Enhancement Mode N Channel 60 V 2 A 0.15 ohm SOT-223 Surface Mount
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: DIODES INC.
SKU: 6958474723413
MPN: ZXMS6005SGTA
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection