CUI VOF-260B-12-C AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Industrial & Household, 1 Outputs, 260 W, 12 VDC, 21.67 A
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
   The product is eligible for Free Shipping
Brand: CUI
SKU: 7167694995541
MPN: VOF-260B-12-C
UPC/HSN: 85044090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection