Coilcraft XAL1580-612MED XAL1580-612MED Power Inductor (SMD) 6.1 µH 22.6 A Shielded 31 XAL1580 16.2mm x 15.2mm 7.4mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: COILCRAFT
SKU: 6842873380949
MPN: XAL1580-612MED
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection