Coilcraft 1515SQ-82NJEC 1515SQ-82NJEC Air Core Inductor Square 82 nH 5.6 A 1515SQ ± 5% 0.0094 ohm 1.79 GHz
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: COILCRAFT
SKU: 6842871840853
MPN: 1515SQ-82NJEC
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection