CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES PL12SL023 LED Panel Mount Indicator, Stainless Steel, Green, 24 V, 12 mm, 20 mA, 4000 mcd, IP67
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES
SKU: 7167499173973
MPN: PL12SL023
UPC/HSN: 85318000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection