CGS - TE CONNECTIVITY THS10120RJ Resistor, Axial Leaded, 120 ohm, 10 W, 160 V, ± 5%, THS Series, Wirewound
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: CGS - TE CONNECTIVITY
SKU: 9688075920
MPN: THS10120RJ
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection