CGS - TE Connectivity TE400B180RJ Resistor 180 ohm 400 W ± 5% Solder Lug 2.5 kV
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: CGS - TE CONNECTIVITY
SKU: 6904666030165
MPN: TE400B180RJ
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection