CGS - TE CONNECTIVITY SBCHE410RJ Through Hole Resistor, 10 ohm, 6.3 V, Axial Leaded, 4 W, ± 5%, SBC Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: CGS - TE CONNECTIVITY
SKU: 9687664784
MPN: SBCHE410RJ
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection