CGS - TE CONNECTIVITY HSHC3502R2J Resistor, 2.2 ohm, HS Series, 350 W, ± 5%, Threaded Stud, 2.5 kV
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
   The product is eligible for Free Shipping
Brand: CGS - TE CONNECTIVITY
SKU: 7169040973909
MPN: HSHC3502R2J
UPC/HSN: 85381090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection